Hodinky značky Wenger

Společnost Wenger Watch S.A. je připravena splňovat nejvyšší vojenské standardy stejně tak jako vaše požadavky každodenního života. Proto navrhujeme naše hodinky se stejnou oddaností kvalitě a řemeslu, jako Wenger vyrábí slavné nože pro švýcarskou armádu již více než 100 let.

Byla to pouze otázka času Švýcarská čokoláda, švýcarský sýr, švýcarské hodinky stejně tak jako švýcarské armádní nože jsou proslulé díky kvalitě "Made in Switzerland". Společnost Wenger S.A. se svým sídlem ve městě Delémont v horách Jura, založená v roce 1893, je jednou z vedoucích evropských společností vyrábějící nože a jednou ze dvou oficiálních výrobců švýcarských armádních nožů. Vyškolení pracovníci v horské oblasti Jura, kde je hodinářské řemeslo tradicí, vyrábějí známé Wenger nože v četných provozech a na nejnovějších strojích.

Všechny hodinky společnosti Wenger Watch S.A. jsou navrženy a vyrobeny tak, aby přinášely svým majitelům mnoho let radosti a užitku. Nová kolekce nabízí sportovní hodinky od velmi jednoduchých modelů až po vrcholné modely, které splňují nejpřísnější podmínky armády. Většina modelů stojí od 4.000,-Kč do 6.000,-Kč. Luxusní modely s automatickým chronografem ETA-Valjoux stojí až 130.000,-Kč.

Kolekce obsahuje 10 modelových řad a zároveň jsou hodinky děleny do 4 kategorií: Sea, Field, Air a Classic. Kolekce tedy zahrnuje celé spektrum sportovních činností armády.