Hodinky značky Fossil

Fossil je společnost zabývající se designem, vývojem, marketingem a odbytem. Zároveň se specializuje na spotřební zboží vysoké hodnoty, kvality a módnosti.

Jádrem nabídky společnosti je obsáhlá řada módních hodinek, které jsou chráněny licencemi a originální značkou. Dále společnost také nabízí řadu doplňků jako kožené zboží, pásky, kabelky, sluneční brýle, šperky či konfekce. Značkové prodejny společnosti jsou rozmístěny po celém světě a to ve více než 90 zemích.

Fossil byla první americká značka v oblasti výroby hodinek. Hodinky značky Fossil jsou synonymem pro vysokou hodnotu a jedinečný styl. Spojuje prvotřídní kvalitu časoměřičských technologií s vysokou eleganci. Jedinečný design značky Fossil je inspirován stylem 50. let a snaží se co nejpřesněji trefit do vkusu zákazníků. Společnost se tak brzo stala leaderem rostoucích firem na trhu. Od roku 1984 tak zaznamenává kontinuální růst. Značka Fossil se zaměřila i na nové kategorie produktů a tím vytvořila exkluzivní výrobkové portfolio, což společnosti umožnilo proniknou na globální trh.