Hodinky značky Boccia Titanium

Boccia - nová značka na českém trhu přichází s kolekcí titanových hodinek a titanového šperku moderního a svěžího vzhledu a to při velmi zajímavých cenách.

Hodinky Boccia titanium pánské i dámské se vyznačují strojky Myota, safírovými/minerálními sklíčky a kromě titanových pouzder včetně tahů i dvouletou mezinárodní zárukou. Šperk je díky použitému titanu antialergický, velmi lehký a příjemně nositelný. Kolekce zahrnuje i mimo jiné širokou nabídku snubních prstenů.

Nová generace hodinek Boccia Titanium T2 byla navržena designérem Jeffem Millerem z New Yorku, který již má na svém kontě několik významných mezinárodních ocenění za design. Jeho práce je prezentována v různých muzeích po celém světě.

Kolekce hodinek Boccia Titanium T2 se vyznačuje použitím masivního high-tech titanu. Tvar pouzdra včetně náramku v čistém a jednoduchém designu odráží nekompromisní vzhled nové kolekce T2. Kolekce hodinek Boccia Titanium T2 zahrnuje dámské i pánské modely hodinek, chronografy v analogovém i digitálním provedení včetně funkcí alarmu, stopek s přesností 1/100, mezičasu, odpočítávání, kalendářem naprogramovaným do roku 2099 atd.

Celá modelová řada hodinek Boccia Titanium T2 vyniká mimo jiné i vodotěsností 100M a luminiscenčními ručkami včetně indexů pro snadné odečítání času i v noci.